Česká herečka Patrície Pagáčová pred dvomi mesiacmi sledovateľom na Instagrame prezradila, že je v očakávaní bábätka. Prekrásne obdobie života ženy s dieťaťom pod srdcom sa rozhodla zvečniť dychberúcimi snímkami. 

32-ročná atraktívna blondínka si s manželom Tiborom Pagáčom povedala áno v roku 2019. Zaľúbený párik sa už čoskoro bude tešiť zo spoločného potomka, s čím sa pochválila Patrícia na sociálnych sieťach príspevkom z Malediv.

Patricie Pagáčová tehotná

Takmer každá mamička túži mať na tehotenstvo krásnu spomienku v podobe fotografií, no porotkyňa minuloročnej SuperStar to vnímala trošku inak. ,,Priznám sa, že som tehotenské fotenie nemala vôbec v pláne. Nejako ma to proste nelákalo,” priznala. Avšak je zrejmé, že kráska pochádzajúca z Čiech sa nakoniec rozhodla pre výnimku.

Patrícia sa “ponorila” pred objektívom fotografky Lucie Drlíkovej, ktorá sa na podobné snímky vo vode špecializuje. Dokonca nešlo o prvú spoluprácu týchto dvoch dám. ,,Výsledok bol vždy parádny,” komentovala doterajšie skúsenosti Pagáčová, pričom treba uznať, že sa spolupráca neuveriteľne vydarila aj tentoraz. Tehotná budúca mamička na umeleckých snímkach pod hladinou pôsobí ako bohyňa.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/patricie.pagacova/luciedrlikovaphotography/superstarcs