Herečka Natália Germani dala na istý čas svoje pracovné povinnosti bokom, aby sa mohla naplno venovať príprave na rolu maminy. Posledné štádium tehotenstva si kráska užíva za veľkou mlákou, kde si spolu so svojimi najbližšími urobila naozaj jedinečné snímky, na ktorých zohráva hlavnú úlohu jej veľké bruško.

Natália pred pár týždňami odcestovala do Ameriky, kde prebehne aj jej pôrod. Očakávaná dcérka Zuna, ktorej otcom je herečkin partner Martin Valihora, tak bude mať americké občianstvo rovnako ako bubeníkova prvorodená Viktória.

Obľúbená slovenská kráska ale v ďalekej zemi rozhodne nie je sama. Spoločnosť jej totiž robí nielen Martin, ale aj spomínaná 13-ročná Viki a dokonca aj jej mamina, známa moderátorka Alexandra Orviská. Dievčatá si spoločne nažívajú ako veľké parťáčky, čo je v takýchto prípadoch naozaj ojedinelé.

Šťastná rodinka si ešte pár dní pred príchodom dievčatka na svet stihla v New Yorku zhotoviť jedinečné zábery, na ktorých bije do očí Natáliine bruško, nádherne namaľované do štýlu populárneho čokoládového kinder vajíčka. O takýto umelecký skvost Zunaprise sa postarala Zunina talentovaná veľká sestrička – Viki, klobúk dole!:)

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/nataliagermani