Monika Bagárová sa zviditeľnila v Superstar v roku 2009, kedy randila s lámačom ženských sŕdc Benom Cristovaom. Od tej doby sa po jej boku objavilo mnoho známych krásavcov, avšak najnovším záberom vyrazila dych mnohým fanúšičkám!

Bagárová spolu so svojím tímom vycestovala do ďalekej Ameriky za účelom natáčania pripravovaného videoklipu. Počas jedného z náročných pracovných dní sa však stalo niečo, čo nečakala ani samotná Superstaristka. Ocitla sa totiž v spoločnosti jedného z najúspešnejších spevákov celého sveta.

Reč je o Američanovi Ne-Yovi (vlastným menom Shaffer Chimere Smith), ktorý má na konte hity, ako Because of you, Closer či Time of our lives. Česká hviezda tak neskrývala svoje nadšenie a o fotografiu z tohto nečakaného stretnutia sa podelila na sociálnej sieti.

Napriek tomu, že to Monike a Ne-Yovi skutočne pristane, pravdou je fakt, že sa kráska nachádza už dlhšiu dobu vo vzťahu s o 4 roky starším zápasníkom Makhmudom Muradovom, pričom po pár mesiacoch romániku sa dvojica netají tým, že túži po spoločnom bábätku.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/MonikaBagarova