Šoukám Tvoja tvár znie povedome a Československo má talent sme už dali zbohom, avšak nemusíte zúfať, na jar sa na naše obrazovky vráti spevácky projekt Hlas Československa, ktorý nám opäť predstaví skvelých spevákov. Oddnes už dokonca poznáme meno prvého porotcu!

Po dlhých štyroch rokoch sa do našich obývačiek vráti obľúbená šou Hlas Československa. Vďaka nej sa zviditeľnila napríklad jedna z naších najúspešnejších hviezdičiek Sima či ďalší mladý talent Martin Cisár, ktorý sa nedávno postaral o úžasnú cover skladby Shallow z filmu Zrodila sa hviezda.

sima

TV Markíza a Nova postupne začínajú odhaľovať mená koučov. Kto teda zasadne na miesta Majka Spirita, Dary Rolins, Marty Jandovej, Michala Davida a Josefa Vojteka z Kapely Kabát? Prvým z vyvolených by mala byť česká hudobná star a zároveň jeden z najväčších fešákov na našej scény.

Hlas Ceskoslovenska

Dámy, môžete sa tešiť na to, že už na jar sa budeme pravidelne stretávať so spevákom a hercom Vojtěchom Dykom, ktorý je známy najmä ako frontman kapely Nightwork. Zlou správou ale je, že krásavec nie je single, tvorí totiž pár s herečkou Tatianou Vilhelmovou. Na to, kto bude Vojtěchom robiť v známej šou spoločnosť, si ešte budeme musieť chvíľu počkať, avšak o ďalších menách vás určite budeme včas informovať!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Vojtech dyk Zdroj: Topky.sk | Foto: Instagram/vojtechdyk_bsideband, simonahegerova, Facebook/Hlas Československa

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.