Mária Bartalos už počíta dni, kedy po prvýkrát uvidí svojho očakávaného synčeka. S manželom Adriánom sa totiž čoskoro stanú rodičmi, čo zrejme budúceho otecka dohnalo k milej spomienke, s ktorou sa pochválil pred zrakom tisícov fanúšikov.

Príbeh ako z filmu. Aj tak by sa dal opísať vzťah slovenskej herečky známej najmä z televízneho seriálu Oteckovia. Mária sa totiž so svojím manželom postavila pred oltár len po niekoľkomesačnej známosti, čo v tom čase poriadne prekvapilo mnohých jej fanúšikov.

Dnes už je však všetko inak a známa dvojica tvorí stabilný pár. Dosvedčujú to aj milé zábery s herečkiným tehotenským bruškom, pričom kráska len nedávno priznala, že termín pôrodu plánujú lekári na prelom tohto mesiaca s júnom.

Budúci rodičia sa tak čoskoro konečne dočkajú svojho prvého bábätka. Pri tejto príležitosti si Máriin manžel zaspomínal na spoločné začiatky roztomilou fotografiou z ich prvého rande. Ak ale čakáte romantický večer pri sviečkach, ste na omyle.

Mary a Adrián sa totiž podľa jeho záberu stretli na cvičení dnes už dobre známeho movementu. Ľudí však prekvapil najmä pohľad na brunetkine vypracované telo, a to predovšetkým uzučký pás, po akom by túžila každá žena. Veď, pozrite sa samy!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Mária a Adrián na prvom rande

Foto: Instagram/Adrian.Bartalos, Maria.Bartalos.Fanpage, Klocher_Magazin