Len málokto sa môže pochváliť takou veľkou rodinou ako populárny multiotecko Boris Kollár. Podnikateľ a poslanec má dokopy 10 detí, pričom z najstaršej dcéry Alexandry vyrastá poriadna kočka. Práve tá sa na Prešporskom plese objavila v neprehliadnuteľnej róbe.

Mladá slečna prednedávnom očarila verejnosť aj na prestížnom Plese v Opere, kedy po boku milovaného otca zažiarila ako skutočná hviezda. Pri pohľade na krásnu Sašku je tak jasné, že z malého dievčatka vyrástla elegantná a očarujúca dáma.

kollarova dcera

Borisova dcéra ale naďalej prekvapovať neprestáva. Na nedávnej akcii s názvom Prešporský bál si vďaka rozprávkovo krásnym šatám a dokonale upravenému vzhľadu znovu získala srdcia národa. V prepychových šatách s výrazným modrým odtieňom a korunkou na hlave Alex pôsobila ako naozajstná bohyňa.

Plavovláske k bezchybnému looku dopomohlo aj líčenie od obľúbenej vizážistky celebrít Lucky Sládečkovej, známej pod prezývkou Lucid. Šikovná make-up artistka líčila Alexandru tiež na minulých akciách, pričom aj tentokrát sa dievčatám podaril husársky kúsok – viacerí ľudia totiž Kollárovu dcéru označujú za nádhernú princeznú, ktorá dokáže na každom plese dokonale zahviezdiť.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

alexandra hornakova
alexandra hornakova

Zdroj/Foto: Instagram/Ahornakova