Moderátorka Miriam Kalisová nemala v minulosti v láske práve šťastie. Nevyšlo jej to nie s jedným, ale rovno s dvoma markizákmi – randila s Petrom Varinským a za Martina Šmahela bola dokonca vydatá, no budúcnosť jej napokon nadelila partnera z celkom iného súdka. Dnes je nielenže spokojná a vyrovnaná, ale svojho ex si dokonca neváhala pozvať do štúdia v Rádiu Jemné!

Toto leto to budú štyri roky, čo moderátori Miriam Kalisová a Martin Šmahel netvoria pár, niečo však predsa len budú mať spoločné už navždy. Dcérku Miu spomenuli niekoľkokrát aj v rozhovore, ktorý odvysielal podcast Rádia Jemné. Okrem toho si dojica podebatovalo o aktuálnej situácii týkajúcej sa COVID-19 či Martinovom vegánskom životnom štýle.

Medzi bývalými manželmi nie sú evidentne žiadne nevyriešené problémy z minulosti. Ukázalo sa to vo chvíli, čo sa Miriam začala vypytovať na Martinovu rodinu a verejne adresovala jeho partnerke veľmi milé, no prekvapivé slová: „Tvoja partnerka Beátka, mimochodom, úžasná žena. Ja som naozaj veľmi vďačná za to, že práve ona je Miuškinou druhou maminou.”

Ako sa ukázalo, malá Mia a Lili – dcéra Martinovej priateľky Beáty – sú síce „len” nevlastné sestry, no správajú sa k sebe ako tie skutočné. Vraj sa neoslovia inak ako „sestrička”.

„Baby nám to uľahčili tým, že si sadli, sú v rovnakom veku a sú také protichodné…,” vysvetlil napokon Martin poslucháčom. „Samozrejme, jedna aj druhá si museli zvykať, miestami to nebolo ľahké, ale niektoré veci potrebujú čas.”

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Martin so svojou dcérou v ich domácej posilňovni. Tvrdí, že nápad na vybudovanie vonkajšieho workout ihriska prišiel v sne a je zaň vďačný, keďže dnes sú všetky posilňovne zatvorené.

Zdroj: Rádio Jemné | Foto: Facebook/Miriam Kalisová, Instagram/martinsmahel, miriam.kalisova