Jeden z najobľúbenejších raperov je od včera v chomúte. Kali totiž 7. septembra povedal svoje áno jeho partnerke Alici, s ktorou spoločne vychovávajú dcérku Nelku, pričom hudobník sa už stihol fanúšikom pochváliť prvým záberom.

Po najznámejšom slovenskom rapeovi Rytmusovi prevzal štafetu jeho nemenej úspešný kolega Kali. Z 36-ročného Bratislavčana sa totiž včera stal šťastný manžel, ktorý sľúbil večnú lásku krásnej Alici, žene jeho života a mamičke ich spoločnej dcérky Nelky.

Kali

Prvý záber zo svadby uzrel svetlo sveta na instagramovom profile populárneho moderátora Marcela Osťa Osztas, ktorý fanúšikom ukázal časť pánskej zostavy vrátane fešného ženícha Kaliho. Pred pár hodinami sa však veľkou udalosťou pochválil aj samotný raper.

Kali svadba

,,ĎAKUJEME našim hosťom za včerajšiu oslavu našeho “ÁNO”. Spravili ste nám krásny, nezabudnuteľný deň, na ktorý budeme spomínať vždy s úsmevom,” Kali sa verejne poďakoval všetkým, podieľajúcim sa na tom, aby ich deň nemal žiadnu chybu. K svojim slovám priložil aj detailný záber na ruky novomanželov, na ktorých sa vynímajú naozaj prekrásne obrúčky. Známu dvojicu tak obdivovatelia zaplavili množstvom gratulácií – samozrejme, sa k nim pridávame i my, Kali a Alica, srdečne blahoželáme!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/dezertkalimusic, ostohiphopreality