Určite ešte viaceré máte v pamäti fotografiu, na ktorej Robert Fico prekvapil svojím vyšportovaným telom slepé očakávania mnohých žien. Tentokrát išiel do pol pása poslanec strany OĽaNO a veru, je sa na čo pozerať!

Mladý, len 25-ročný šuhaj v tomto roku kandidoval zo 41. miesta strany OĽaNO do Národnej rady SR, kde mu počet hlasov zabezpečil kreslo. Reč je o Andrejovi Stančíkovi z Piešťan, ktorý sa v rámci teplých letných dní rozhodol dať trošku dohromady svoju záhradku.

Pozor, nejde len o ďalšieho mladého kohúta na smetisku našej politiky. Andrej už od roku 2017 pôsobí na poste predsedu mládežníckej politickej organizácie Občiansko-demokratická mládež a v NR zastáva pozíciu člena Výboru NR SR pre európske záležitosti, Zahraničného výboru NR SR a vedúceho Stálej delegácie NR SR v Stredoeurópskej iniciatíve a jej parlamentnej dimenzii.

Okrem toho všetkého – potom, čo fešák zahodí košeľu a kravatu do rohu a vystaví sa na slniečko, vyzerá takto dobre! Musíte uznať, že vyšportované telo mladého poslanca dokáže navnadiť na rôzne myšlienky. ;)

Foto/Zdroj: Facebook/st.andrej, pixabay.com