Záhoráčka Nikola Prsteková sa stala neoddeliteľnou súčasťou jedenástej série reality šou Farma. Napriek tomu, že tím pracantov doplnila ako jedna zo štvorice banditov, dotiahla to až do finálových kôl. Kráska s nenapodobiteľným prízvukom a vlasmi až po pás sa pár mesiacov po skončení súťaže odhodlala k radikálnemu kroku – dlhočizný vrkoč išiel dole!

Nikča priniesla na vidiecky statok veľmi osviežujúci vánok, keďže sa nielenže zaradila úplne bez problémov do zohratého kolektívu, ale tiež sa ako jedna z mála žien dokázala perfektne postarať o všetky zvieratá.

Farma

Sympatická kočka zo západného Slovenska mala síce aj počas natáčania čo ukázať, avšak krátko po šou sa uchyľuje k výraznej zmene imidžu. Po rokoch sa nečakane rozlúčila s povestným dlhým három, ktoré si najčastejšie zapletala do dvoch vrkočov.

Nikola z Farmy

S príchodom hrejivého obdobia sa exfarmárka rozhodla pre veľkú úpravu zaužívaného vzhľadu, ohodnotenú veľmi pozitívne. ,,Prvá najväčšia zmena,” priznala sa Nikča, ktorá vymenila konský chvost za decentný kratší zostrih, oživený zosvetlenými pramienkami, za čo si od nadšených priaznivcov vyslúžila samé lichôtky.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Nikola Prstekova z Farmy 11

Nika Farma Insta

Zdroj: Instagram/Nikolaprst | Foto: Instagram/Nikolaprst, Farma.markiza