Jedenásta séria reality show Farma je v plnom prúde a to, čo sa odohráva za bránami vidieckej usadlosti, prekonáva všetky očakávania. Diváci tento rok nemajú núdzu o vyhrotené konflikty, zamotané romániky či vyburcované emócie. Priekopníkom v tomto smere sa stal západniar Matej Jurkovič, ktorý si po vyhadzove zo súťaže s kamarátom Petrom Gyűrűsim strihol filmové scénky.

Hoci sa svalnatý Herkules ešte stále pretŕča na televíznych obrazovkách, kde si užíva najmä spoločnosť krásnej východniarky Mirky Csorbovej, v skutočnosti sa už vrátil do zabehnutých koľají v teple luxusného domova.

farma matej mirka

Dedič miliónového impéria si žije na vysokej nohe a o množstvo obdivovateliek zrejme núdzu nemá. Viacerým ľuďom však padla sánka pri pohľade na najnovší počin hviezdneho farmára, ktorého pôsobenie na statku trhalo rekordy v sledovanosti.

matej jurkovič farma

Zdá sa, že Matejova púť odchodom zo slávnej šou nekončí, keďže aj na Instagrame sa mu začína zbierať pekný počet sledovateľov. Práve tých svalovec ohúril snímkami, na ktorých si po boku vypadnutého Petra a ďalších mužov užíva rolu drsného vojaka.

Zarastený kominár bol vášňou k armádnym záležitostiam známy ešte počas pobytu v sídle a túto záľubu zrejme preniesol i na kolegu z Farmy. Chalani ako vystrihnutí z “Gulagu” v uniformách pôsobia ako skutoční alfa samci, akí by asi vzbudili rešpekt nielen u opačného pohlavia. Tak čo hovoríte na farmárskych vojakov?

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

farma matej jurkovič

instagram matej jurkovič

Zdroj: Instagram/matej.jurkovic.official | Foto: Instagram/matej.jurkovic.official, Farma.markiza