Známa česká speváčka, populárna i v severnom Poľsku, si od fanúšikov vyslúžila obrovské pochvaly. Bystrým očiam sledovateľov Ewy Farny totižto neuniklo, že zhodila niekoľko kíl, a to vďaka fotografii, na ktorej obľúbená interpretka odhalila aj kúsok svojho bruška.

Ewa Farna je jednoducho baba, ktorú je za čo chytiť. Avšak česká kráska počas dlhodobej kariéry neraz čelila kritike kvôli svojej plnšej postave. V júni 2019 sa dokonca populárna brunetka stala maminou chlapčeka Artura, čo sa pochopiteľne taktiež odrazilo na jej váhe. Nadbytočným kilám ale dala speváčka zbohom!

Ewa Farna

Pred pár dňami ubehlo presne 14 rokov od vydania prvého albumu 27-ročnej interpretky, ktorá pri tejto príležitosti oslovila sledovateľov na Instagrame a prihovorila sa im. A i keď slová o pocitoch mladej a neskúsenej interpretky plnej nervozity sú nadovšetko zaujímavé, pozornosť fanúšikov opútala figúra energickej muzikantky.

,,Ewo, vy sa úplne strácate,” alebo ,,Ty si tak schudla,” objavilo sa pri snímke Farnej o zrkadlo, kde sa vyskytlo aj mnoho podobných komentárov v poľštine. ,,Ewa, mizneš pred očami. Čoraz si chudšia.” Komplimentov sa pri vysmiatej speváčke s odhaleným se*y bruškom nakopila hromada a niet sa čomu čudovať, vyzerá skvelo!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/ewa_farna93/anetazamielska