Erika Barkolová všetkých ohuruje postavičkou ako z časopisu. Ako sama priznala, za posledné mesiace sa jej podarilo schudnúť viac než 10 kíl. Sympatická moderátorka sa tak teraz rozhodla, že sa s ostatnými podelí o svoj recept na úspešné chudnutie.

V rozhovore pre denník Nový čas poskytla známa jojkárka odpovede na otázky, akým spôsobom sa jej podarilo docieliť takú skvelú postavu. Podľa Eriky závisí množstvo podstatných vecí najmä od toho, ako to máte nastavené v hlave. Okrem nastolenia správneho jedálnička či pravidelného cvičenia je teda pre ženu v období diéty neraz dôležitá aj schopnosť prekonať samú seba.

erika barkolova

“Treba sa zatnúť a jednoducho treba niečo pre to spraviť. Treba prekonať lenivosť, a aj keď sa ti naozaj nechce, pretože si unavená z práce alebo máš toho veľa, tak aj tak si treba obuť tie tenisky a ísť sa prejsť alebo prebehnúť,” radí atraktívna moderátorka, pričom dodáva, že keď sa žene podarí prekonať lenivosť, potom už dokáže skutočne všetko.

Čo sa týka stravy, v tejto oblasti sa vraj Erika nijak extra neobmedzuje, no porcie o niečo zmenšila. Ak sa však niekedy dopustí prehrešku v podobe hamburgera či hranoliek, druhý deň si radšej dáva veľký pozor na prijatý počet kalórií. Do jedálnička taktiež pridala veľa ryže, ovocia a ovsené vločky. Tvár Ranných novín ďalej spomenula aj fakt, že pre dosiahnutie vytúženej váhy je nutné obmedziť príjem alkoholických nápojov.

erika barkolova

V krátkom rozhovore tak dvojnásobná mamička poskytla niekoľko cenných rád všetkým dámam, ktoré túžia zapracovať na svojej postave. Na záver témy tiež dodala, že vďaka dodržiavaniu uvedených pravidiel sa jej po 10 rokoch podarilo vytiahnuť zo skrine oblečenie, ktoré nosila v časoch, keď ešte cvičila fitness.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram/Barkolova_erika

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Milujem humor, dobrú spoločnosť a objavovanie nových vecí. Písanie je pre mňa najprirodzenejšou formou vyjadrovania myšlienok, názorov a zaujímavých postrehov. Som za každú srandu a neoblomne verím, že všetko čo sa udeje, má svoj zmysel.