44-ročná Simona Krainová patrí dlhé roky medzi československú modelingovú špičku. Figúru by jej mohla závidieť nejedna tínedžerka, a tak sa niet čo čudovať, že Simone sa ponuky stále hrnú jedna radosť. Modelkin manžel Karol Vágner by však mal mať v poslednej dobe oči na stopkách!

O tom, že Simona je nádherná žena nepochybuje asi nikto. Dvojnásobnej mamičke sa aj po dvadsiatich rokoch v brandži sype jedna lukratívna ponuka za druhou. Českej topmodelke ide karta, o čom svedčí aj jej najnovšia spolupráca so značkou Tous, ktorej sa stala oficiálnou ambasádorkou. Kráska sa momentálne nachádza v Paríži a fotku, ktorú pridala na Instagram, jej nepochybne závidí nejedná z nás. Na zábere je totiž s niekdajším futbalistom a zároveň najse*i mužom planéty za rok 2015 – Davidom Beckhamom! Waaaaa, Simona!!! :)

 

Zdroj: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tinka
Študentka médií, ktorá miluje písanie. Zameriavam sa na krásu, trendy, módu, šoubiznis a aktuálne dianie. Budem veľmi rada, ak vás moje články pobavia, či vyplnia voľný čas. Príjemné čítanie. :-)