Chris Powell mieri opäť na Slovensko! Fanúšikovia tohto charizmatického a fyzicky dokonalého muža sa na neho môžu začať tešiť, uvidia ho totiž už čoskoro! A dámy, pozor, Chris bude dostupnejší, ako kedykoľvek predtým!

Charizmatický fitness tréner Chris Powell navštívil Slovensko po prvýkrát v októbri minulého roka, kedy tu bol bez svojej milovanej manželky Heidi a rodiny. Naša krajina ho však vtedy natoľko očarila, že sa rozhodol prísť znovu, a to aj s celou svojou famíliou. Ako sa sympatická hviezda z Ameriky vyjadrila, Slovensko je podľa neho krajinou, ktorú by mali určite vidieť a zažiť aj jeho deti. Počas poslednej návštevy stihol prehliadku centra Bratislavy, Dómu svätého Martina či bratislavského UFA. Uchvátila ho nielen naša zem, ale najmä jedlo, z ktorého vyskúšal bryndzové halušky, husacinu, lokše i pálenku. Vo všetkých prípadoch to bol pre neho gastronomický zážitok.

Fanúšikovia tohto fitness páru budú môcť Chrisa a Heidi stretnúť aj naživo, prijali totiž pozvanie na Deň otvorených dverí TV Markíza, ktoré sa uskutoční už čoskoro.

Známy americký pár sem však nepríde len dovolenkovať, ale aj pracovať. Chris je totiž jedným z ťahákov a hviezd markizáckej novinky Extrémne premeny, ktorá sa onedlho objaví na televíznych obrazovkách. ,,Slovenským Chrisom” bude v tomto programe špičkový kondičný tréner Maroš Molnár, ktorý sa s hviezdou spoza veľkej mláky už dobre pozná. Ľudia, ktorí chcú schudnúť a prihlásili sa do šou, tak nad sebou budú mať dvoch výborných, ľudských a napriek tomu neoblomiteľných profesionálov.

 

Foto: Instagram/Chris Powell, extremnepremeny.markiza.sk

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk