Speváčka Dara Rolins je veľmi dobre známa nielen úspechmi na hudobnej scéne, ale aj veľmi pozitívnym vzťahom k móde. Populárna blondínka tak neraz určuje najnovšie trendy a sama sa prezentuje ako vždy perfektne upravená diva. V súvislosti s touto témou ohlásila Dara prekvapivú spoluprácu s hviezdou svetového kalibru.

Známa Slovenka pred pár dňami vycestovala za veľkú mláku, kde má aktuálne pracovať na tvorbe až dvoch nových videoklipov. Na tomto zaujímavom výlete sa tak už stihlo zrodiť niekoľko dychberúcich záberov vzniknutých počas profesionálneho fotenia priamo v slnkom zaliatej americkej púšti. Jedinečné snímky si môžete pozrieť —TU—

dara rolins

Talentovaná kráska však počas pobytu v Los Angeles zažila aj jedno veľkolepé a údajne náhodné stretnutie s vychýreným návrhárom Jacobom – tento pán sa stará o kostýmy svetoznámych hviezd, ako napríklad Britney Spears, Jennifer Lopez, Gwen Stefani, Madonna či raperka Nicki Minaj. “Amerika je fakt plná prekvapení. Tak ako zoznámenie sa s týmto chlapíkom, ktorý má na svedomí všetky tie dychberúce kostýmy tých najväčších svetových hviezd, pri ktorých klipoch alebo vystúpeniach mi pravidelne padala a padá brada,” nešetrila šťastná Rolins slovami chvály.

Pri ich stretnutí sa však odohralo niečo, čo jednu z najúspešnejších slovenských speváčok mimoriadne nadchlo. Dvojica sa totiž dohodla na vzájomnej spolupráci, čím si Dara môže nielen v našej krajine poriadne zdvihnúť prestíž. Temperamentná plavovláska sa o skvelú novinku podelila s priaznivcami na sociálnej sieti, kde z tejto novinky neskrývala obrovskú radosť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/Dararolins_vermi

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Milujem humor, dobrú spoločnosť a objavovanie nových vecí. Písanie je pre mňa najprirodzenejšou formou vyjadrovania myšlienok, názorov a zaujímavých postrehov. Som za každú srandu a neoblomne verím, že všetko čo sa udeje, má svoj zmysel.