Celeste Buckingham doslova kvitne! Obľúbená speváčka prežíva mimoriadne spokojné obdobie, pod čo sa podpísala nová láska a akutálne už aj nový imidž. Známa kráska dala totiž zbohom svojim hnedým vlasom, ktoré k nej patrili dlhé roky.

Krátko po tom, ako sa Celeste Buckingham rozišla s o 18 rokov starším priateľom Alešom Mlátilíkom, dala speváčka láske opäť šancu. Kráskin vyvolený je tentokrát dokonca z rovnakej brandže, konkrétne ide o bubeníka Roberta Danda zo skupiny Lavagance.

celeste

Hovorí sa, že nový muž rovná sa nové vlasy. To by mohlo platiť i v prípade Celeste, aj keď bývalá SuperStaristka podstúpila parádnu premenu až pár mesiacov nato, čo začala randiť so svojím frajerom. Práve tento týždeň sa totiž na Instagrame pochválila účesom, v rámci ktorého sa rozhodla rozlúčiť s hnedou farbou.

,,New Look. Ďakujem @mishellbeauty za novú farbu a nové ja. Už sa teším, že som aspoň na chvíľu červenovlasá. Všetkým prajem krásny a slnečný deň,” speváčka sa podelila s fanúšikmi o svoje nadšenie, ktoré jej zabezpečil vychýrený salón známej slovenskej vizážistky.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/celbuckingham