V slovenskom šoubiznise sa akoby roztrhlo vrece s radikálnymi krokmi v oblasti imidžu. Svojich ikonicky dlhých vlasov sa nedávno zbavila Zuzana Plačková či Dominika Cibulková, pričom najnovšie sa k nim pridala i Jasmina Alagič!

Jasmina Alagič sa ešte donedávna zaraďovala k šťastným ženám, ktoré sa nemuseli zaťažovať farbením vlasov, pričom kráska sa pýšila závideniahodným orieškovým odtieňom. Tomu je ale koniec!

Čerstvá manželka Patrika Vrbovského pred malou chvíľou navštívila svojho dvorného kaderníka Janka Molnára, ktorý sa s jej hustým három opäť raz poriadne vyhral. ,,Akurát sa s Janíčkom dohadujeme, či urobíme niečo nové s vlasmi, a teda necháme ich kratšie, alebo ich znovu iba prehodíme a predĺžime,” objasnila fanúšikom situáciu v kaderníctve budúca mamička.

Keďže sa ale známa tehuľka považuje za typicky nerozhodnú ženu, pri výbere nového účesu poprosila o pomoc svojich fanúšikov. Tí rozhodli viac než jasne – až 63 percent ľudí zahlasovalo za kratší strih. Z očarujúcej moderátorky je tak ponovom krátkovlasá dračica, ktorá navyše vsadila na omnoho svetlejšiu farbu. Trefa do čierneho – Jasmina vyzerá brutálne!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Jasmina Alagic
Zdroj/Foto: Instagram/jasmina_alagic