Krásavica Eva Zelníková sa do povedomia širokej verejnosti dostala vďaka markizáckej reality show Farma. Neprehiadnuteľná hviezda deviatej série už pred kamerami dokazovala, že jej nechýbajú sebavedomie a priebojnosť. Veľké odhodlanie a bojovnosť blondínka nakoniec pretavila do celkovej premeny vlastnej vizáže.

Po vypnutí kamier sláva pôvabnej plavovlásky rozhodne neklesla. Eva naplno rozbehla biznis v oblasti zdravého životného štýlu a doplnkov výživy. Všetky výsledky svojej práce tak ex-farmárka dokazuje aj na vlastných skúsenostiach.

Zatiaľ čo počas pobytu vo vidieckej osade mala podnikateľka ešte plnšie krivky, dnes sa pýši štíhlou a pevnou postavičkou ako z časopisu. Eva totiž na sebe skutočne maká a pod jej ochrannými krídlami sa podarilo zhodiť prebytočné kílá aj iným známym tváram z Farmy.

Zelníková najnovšie na svojom Instagrame predviedla figúru, akú by rozhodne neodmietla žiadna žena. Vďaka detoxikačnému programu či pravidelnému poteniu v posilňovni sa z plnšej kočky stala vyšportovaná a neodolateľná modelka.

Úžasnú premenu Evy Zelníkovej si môžete pozrieť —TU—

Zdroj/Foto: Instagram/evazelnikova