Ešte donedávna tvorila Celeste Buckingham na oko priam ideálny vzťah s Alešom Mlátilíkom. Správa o ich rozchode tak všetkých poriadne zarazila. Zdá sa ale, že známa speváčka hodila minulosť za hlavu a do novej životnej etapy vykračuje štýlom, akým sa patrí – so zmeneným imidžom.

Hovorí sa, že vlasová premena symbolizuje nový život alebo dokonca i nového muža. Či sa dá v prípade Celeste Buckingham hovoriť o ďalšej známosti, síce zatiaľ nevedno, no jedno je isté – po speváčkinom boku už vyše mesiaca nestojí o 17 rokov starší český fešák Aleš Mlátilík.

Bývalá Superstaristka sa tak zrejme aj po tomto náročnom období rozhodla, že si prevetrá hlavu na dovolenke, ktorú si už ale užije s novou vizážou. Cel totiž rovnako ako pred časom Dara Rolins, Dominika Cibulková či Jasmina Alagič podľahla trendu kratšieho účesu – svojej dlhej hrive sa nateraz odvážila dať zbohom.

,,Život je zmena… teda aspoň na chvíľu,” napísala talentovaná umelkyňa k záberom, ktorými fanúšikov poriadne prekvapila – z dlhánskej koruny krásy zrazu ostali vlasy nad plecia. Nový imidž známej brunetky sa ale stretol so samými pochvalami, ku ktorým sa jednoznačne pridávame aj my – Cel, vyzeráš fantasticky!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Celeste Buckingham

Zdroj/Foto: Instagram/celbuckingham