O ženách s ohnivými vlasmi sa hovorí všeličo, len rozhodne nie to, že sú nudné. Dôkazom je aj speváčka a herečka Barbora Švidraňová, ktorá najnovšie v JOJ-kárskom seriáli Nový život prekvapila úplne všetkých – vyzliekla sa do poriadne odvážnej spodnej bielizne!

Typ postavy „krv a mlieko“ nebol v dobe, ktorá považovala za svoj ideál modelku Kate Moss, práve vyhľadávaný. Mileniálne roky prahli oproti minulosti po vychudnutých telách bez gramu tuku. Všetko sa, našťastie, obracia k lepšiemu. Aj módny priemysel už pochopil, že ženy, ktoré „je za čo chytiť“, sú v povedomí spoločnosti zafixované ako nádherné.

Čiastočne za to môže evolúcia, ktorá vštepila do mužských hláv rovnicu žena s pevnejším telom = plodná žena, čiastočne tiež feministické hnutie. Príslušníčky nežnejšieho pohlavia dnes totiž už vedia, že na to, aby ukázali, že majú cenu, nemusia hladovať a namiesto jedla prehĺtať vatu namočenú v octe.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Červenovláska Barbora Švidraňová o tom vie svoje – za zdravú figúru sa rozhodne hanbiť nemusí, pričom v seriáli Nový život, kde stvárňuje učiteľku Helenu, sa rozhodla odhaliť ju v plnej kráse. Jej postava si totiž zaumienila, že zvedie sympatického školníka Paľa v osobe Alexandra Bártu – pohľad na danú scénu skutočne stojí za to!

Zábery Barbory Švidraňovej v spodnej bielizni si môžete pozrieť >>> TU <<<!

Zdroj: TV JOJ | Foto: Instagram/_basie_