Adela Vinczeová sa v médiách pohybuje od svojho tínedžerského veku, takže by sa dalo povedať, že už neuveriteľných viac ako 20 rokov. Avšak čím je staršia, tým je krajšia, čoho dôkazom sú Adelkine najnovšie fotky.

Populárna moderátorka sa v minulosti istú dobu snažila preraziť aj ako modelka. Dokonca je o nej známe, že počas jednej súťaže bývala na izbe so slovenskou kráskou Andreou Verešovou. Kým Misska zo Žiliny sa však modelingu venuje dodnes, Adela pred mólami a fotografmi uprednostnila slovo a mikrofón.

Adela Vinczeova

Dnes má televízna hviezda 38 rokov a vyzerá lepšie než kedykoľvek predtým. Môže za to určite aj láska mladšieho manžela Viktora, ale i to, že blondínka nosila istú dubu na zuboch strojček, vďaka ktorému má od leta minulého roku úplne iný výraz tváre.

Adela nedávno v rámci šou 2 na 1 absolvovala fotenie pod taktovkou Marcela Gonzalez-Ortiza a na to, aby ľudí očarila, jej stačil úplne jednoduchý a prirodzený make-up, jemné vlny a nevinný úsmev. Na nových fotkách tak obľúbená moderátorka vyzerá naozaj fantasticky, pričom pri pohľade na jej staršie zábery musíme jednoznačne konštatovať, že zreje ako víno!

Adeline staršie fotky

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Adeline najnovšie fotky

Adela Vinczeova

Zdroj/Foto: Instagram/tvmarkizaofficial, Facebook/ChartShow TV Markíza, YouTube