Čo sa stane ak spojíte piatich multi talentovaných hudobníkov dokopy? Búrka! Hudbu produkujú viac ako päť rokov, ale za posledné týždne sa stali absolútnym internetovým fenoménom. Walk Off The Earth útočí na vaše bubienky!

Ona vyzerá ako Ellie Goulding, oni sú zmesou všetkých kapiel od slovenských Korben Dallas po Black Eyed Peas. Ich hudba je svieža, farebná, iná. Momentálne sme pri dnešných produkciách zvyknutí na jeden, dva hlasy, pri tejto kapele máte možnosť počuť takmer všetkých členov. Walk Off The Earth sa vo svete výraznejšie preslávili cover verziou skladby od Gotye, Somebody That I Used to Know. Nasledovali ďalšie od Adele, Maroon 5, LMFAO až vznikli ich vlastné single. Ten najnovší vám predstavujeme v absolútnej premiére a podľa nás je to úplná pecka. Čo hovoríte vy? :)

Video: Youtube

Foto: Twitter

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)