Tento týždeň sme mohli na obrazovky Markízy, konkrétne na šokujúcu Zámenu manželiek z Českej republiky, čumieť s otvorenými ústami. Rok po natáčaní sa však o hysterickej Lucii dozvedáme nové informácie!

Rodinka, s ktorou sa vymenila tá Luciina, svoje prihlásenie do televíznej šou oľutovala ihneď, ako zistila, s kým má dočinenia. Štyri vulgárne deti bez väčších hygienických návykov a na druhej strane ich psychicky labilná matka, spôsobujúca novému manželovi a 19-ročnému synovi pekné nervy. Najväčší gól však prišiel v závere relácie, kedy 34-ročná mamička predviedla výkon hodný Oscara.

Ihneď, ako sa Lucia po 10-tich dňoch stretla s manželom Standom, vynadala mu za neveru a ďalej prskala nenávistné poznámky aj smerom k druhej dvojici. Sympatickú Alenu dokonca niekoľkokrát nazvala sviňou. Následne sa zobrala a v afekte odišla preč.

Od natáčanie tejto škandalóznej Zámeny manželiek ubehol rok a v Luciinom živote sa toho krátko po poslednej klapke veľa zmenilo. Nielenže sa rozviedla, ale tri týždne po Zámene sa dala dokopy s bývalým spolužiakom, ktorý však taktiež nie je žiadne neviniatko. Podľa informácií portálu Extra.cz má Michal za sebou 12 rokov vo väzení, a to za vraždu, ktorú spáchal v roku 2008 pod vplyvom alkoholu a marihuany. Dvomi bodnými ranami vraj usmrtil muža na námestí v Rakovníku.

Ďalšie šokujúce zistenia sa týkajú Luciiných detí, tých údajne porodila osem. ,,Lucie má osem detí, s prvým chlapom má štyri a druhým tiež. Tie prvé štyri sú v pestúnskej starostlivosti,“ dočítal sa web Blesk.cz v rekciách na sociálnych sieťach.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Luciin výstup si môžete pozrieť od 55. minúty

Zdroj: TV Markíza, Blesk.cz, Extra.cz | Foto/Video: YouTube