Veľkej láske odzvonilo! V prípade Mirky Csorbovej a Mateja Jurkoviča, ktorí k sebe zahoreli citmi počas natáčania jedenástej série Farmy, sa naplnili slová všetkých ich neprajníkov, tvrdiacich, že im farmársky vzťah dlho nevydrží. Čiernovláska z východu si už dokonca krátko po návrate domov našla nového priateľa!

Mirka a Matej tvorili na farme nerozlučnú dvojku, ktorá nemala problém pred kamerami predviesť aj viac než len prácu či hádky. Ako všetci diváci veľmi dobre vedia, dvojica sa v sluhovni neraz oddala vášni, ignorujúc fakt, že ich pri intímnostiach sleduje celý národ.

Napriek tomu, že na stranu zaľúbencov padali reakcie typu, že im románik dlho nevydrží, oni tvrdili opak a neprajníkov verejne vysmievali. Nuž ako sa ale ukázalo, tentokrát mal hlas ľudu pravdu – Mirka a Matej sú definitívne minulosťou, čo potvrdila na svojom Instagrame aj samotná Košičanka.

Po tom, ako sa východniarka priaznivcom pochválila darčekmi luxusných značiek, k čomu pripojila aj veľavravné spojenie “ďakujem láska”, ju zrejme fanúšikovia zahrnuli otázkami, či sú dané taštičky od 41-ročného herca pre dospelých. ,,Ľudia, ja s Matejom nechodím a nemám darčeky od Mateja. To, že nezverejňujem svoje súkromie, neznamená, že niekoho nemám. Priateľa mám, som šťastná a všetkých hejterov pozdravujem,” Mirka odkázala zvedavcom, čím dozaista šokovala mnohých, ktorí jej vzťahu s Jurkovičom držali palce.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/miim3s, farma.markiza