Krásna tvár, vyšportované telo, inteligentný, vtipný, skvelý milenec. Dvoma slovami – dokonalý chlap. Tešíte sa, že ste ho ulovili, závidia vám všetky kamarátky, avšak toto je ešte len začiatok. Dokonalého chlapa si musíte vedieť ustrážiť, a to vás môže stáť poriadne veľa námahy!

 

Je krásny

Už na prvý pohľad je to prototyp krásavca. Vysoký, dokonalé telo, pekné črty, hlboké oči a oslnivý úsmev. Idete sa zblázniť šťastím, že takýto chlap si vybral práve vás. Aby ste sa mu vyrovnali, snažíte sa neustále vyzerať úžasne. Vždy ste dokonale upravená, či idete do spoločnosti alebo ste doma. Tepláky? Kdeže. Tento druh oblečenia pri ňom nepoznáte. Pravidelne navštevujete kaderníčku a kozmetický salón, a to všetko len kvôli tomu, aby ste boli dokonale krásna. Istý čas sa určite takýmto spôsobom fungovať dá. Krásny muž je ozdobou každej ženy, v spoločnosti pôsobí reprezentatívne. Avšak všetko len do určitého času. Život po boku krásavca vám môže poriadne nabúrať sebavedomie, nehovoriac o tom, že pravidelné návštevy kaderníckeho a kozmetického salónu môžu nabúrať aj váš účet v banke. Navyše, za takýmto chlapom sa obráti každá žena, čo by pre vás mohlo znamenať každodenný boj.

Je úžasný milenec

Začiatky každého nového vzťahu sú mnohokrát typické tým, že dvaja zamilovaní si užívajú telesnú blízkosť tak často, kedy sa to len dá (a kde sa to dá). Postupom času však upadá aj chuť a chcenie. Ale pozor! Nie vždy a u každého. Existujú aj takí muži, ktorí skutočne nemajú nikdy dosť. Chcú to ráno, na obed, večer, každý deň v týždni. Takéto tempo však nemusíte vôbec stíhať. Možno v začiatkoch vydržíte naivne presviedčať samú seba, že to zvládnete a budete sa mu snažiť vyhovieť zakaždým, keď to na neho príde, pravdou však je, že sa pre vás ľahko z niečoho, čo má byť potešením, môže stať strašiak. Presne takíto chlapi bývajú tiež často neverní. So ženami to proste vedia. Ide z nich charizma, majú se*epíl. To, čo nedostanú doma v takej miere, ako potrebujú, hľadajú inde.

dokonalý chlap

Je superinteligentný

Každá žena sníva o tom, aby mala po svojom boku inteligentného chlapa. Môže s ním viesť vážne, ale aj vtipné rozhovory, v spoločnosti sa za neho nemusí hanbiť. Aspoň takto by to malo byť. Niektorí chlapi však trpia komplexom vševediacich. Poznáte to. Všade bol, všetko videl. Nech urobíte čokoľvek, on by to podľa najnovších výskumov a noriem vedel urobiť omnoho lepšie. Keď ste s priateľmi vonku, na všetko vie reagovať. O tom čítal, toto videl, o tom počul. Aj v rámci inteligencie tak platí, že všetko s mierou. Priveľmi inteligentní muži si neraz túto svoju vlastnosť uvedomujú a niekedy sa stáva aj to, že to jasne dávajú pocítiť svojmu okoliu. Pri takomto chlapovi môže taktiež utŕžiť vaše sebavedomie. Preto pozor, ak sa rozhodnete randiť so vševediacim. Niekedy predsa nie je na škodu, keď viete viac ako váš partner. ;)

Mať dokonalého chlapa vôbec nemusí byť taká výhra, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Nedokonalý chlap je často so svojimi chybami omnoho lepším partnerom na celý život, ako ten vyšportovaný krásavec z baru.

Foto: Pinterest