Dara Rolins a Rytmus tvoria pár už niekoľko rokov a ich vzťah podľa všetkého patrí k tým najstabilnejším v slovenskom šoubiznise. Naše bulvárne stránky ale začínajú špekulovať nad tým, že po Rytmusovi ide iná žena. Mala by ňou byť známa tvár televízie JOJ!

Speváčka Dara Rolins a Patrik “Rytmus” Vrbovský sú spolu už niekoľko rokov. Majú spoločné songy, vystupujú v rôznych reláciách a zdá sa, že im to naozaj klape. Už dlhší čas sa dokonca špekuluje o tom, že dvojica má v pláne aj spoločného potomka. Najnovšie sa však objavujú fámy, že do ich vzťahu sa “pletie” niekto tretí. Slovenský portál Pluska totiž priniesol správu, že o Rytmusa by mala mať záujem známa tvár televízie JOJ Alexandra Orviská.

Rytmus a Dara tvoria pár už niekoľko rokov.

Alexandra Orviská sa preslávila vďaka šou Vyvolení a neskôr ako moderátorka relácie Top Star. Momentálne je síce zadaná s hokejistom Lukášom Kozákom, ale spomínaný portál poukazuje na jednu vec. Alexandra (vraj) príliš často pridáva na Instagram fotky, na ktorých je s Rytmusom. Špekuláciám napomáha aj fakt, že moderátorku TV JOJ označuje Patrícia Vitteková za ženu, ktorá jej rozbila manželstvo s futbalistom Róbertom Vittekom. Či sú tieto dohady pravdivé alebo sú to len bulvárne fámy, to ukáže až čas.

Moderátorka Alexandra Orviská.

Moderátorka sa rada pochváli fotkou s Rytmusom

Zdroj: Pluska.sk | Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Tomino
Ženy sú úžasné inšpiratívne osobnosti a vo svete bez nich by som nikdy nechcel žiť. Mne ako mužovi je cťou, že som mohol aspoň trochu nahliadnuť do ženského sveta a že mám možnosť prinášať najkrajším čitateľkám SlovakWoman každodenné zaujímavosti, najmä zo sveta šoubiznisu a virálnych tém. :)