Máloktoré príbehy lásky, napísané počas niekoľko týždňového pobytu v reality šou Farma, to napokon dotiahnu do úspešného záveru. Jedenásta séria však bola na známosti pomerne plodná, keďže sme boli svedkami zrodu až troch párikov. No kým Mirka Csorbová a Matej Jurkovič sa rozišli v nie príliš miernom duchu, Kristi Dali s Radovanom Dulinom a Martin Mihálik s Nicolettou Tóthovou si vzájomnú blízkosť užívajú aj po skončení šou. Posledná spomenutá dvojica sa dokonca posunula o pomyselný stupienok vyššie.

Robiňo a Nika sa síce poznali už pred nástupom do drsných podmienok vidieckej súťaže, no ich srdcia zahoreli citmi práve počas úplnej separácie od bežného sveta. Mladí východniari sa rozhodli zotrvať spolu aj mimo kamier a skutočne sa zdá, že sa obaja našli.

Nicoletta Tothová Martin Mihálik

Krátko po finálovom večeri sa dvojica v štúdiu moderátora Martina Šmahela o budúcom pokračovaní vzťahu vyjadrovala trošku opatrne, nakoľko brunetka dlhodobo pracuje v zahraničí. Zaľúbencom tak patrili len voľné víkendy na Slovensku, čím sa oberali o množstvo času, kedy by sa mohli spoznávať omnoho lepšie.

Najnovšie príspevky na profile Nicoletty Tóthovej ale jasne ukazujú, že to bývalí farmári spolu myslia naozaj vážne. Robiňo sa totiž odhodlal k dôležitému kroku a za svojou vyvolenou neváhal vycestovať do prekrásnej horskej destinácie, kde je zamestnaná. Párik si spoločný pobyt v prostredí zasnežených rakúskych Álp naplno užíval, o čom svedčí i niekoľko čarokrásnych záberov.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Facebook/Nicoletta Tóthová | Foto: Facebook/Nicoletta Tóthová, Markiza.sk