Kontroverzná jedenásta séria markizáckej šou Farma prináša nespočetné množstvo okamihov, kedy to medzi účinkujúcimi iskrí na všetky strany. Bezpochyby najvýraznejším párikom sa stal svalovec Matej Jurkovič s mladou Mirkou Csorbovou – neprajníci, ktorým dvojica ležala v žalúdku najmä kvôli vekovému rozdielu, však pri Jurkovičových vyjadreniach môžu padnúť na zadok.

Hoci sa sebavedomý západniar na statku prejavoval ako namyslený, miestami až arogantný chlapík z Bratislavy, niektorí farmári na ňom neustále chválili dobrácku a citlivú povahu. Matej najviac zapôsobil na atraktívnu krupierku z východného Slovenska, s ktorou sa napokon do seba údajne zamilovali.

Matej Mirka Farma

Keďže netradičný románik odštartoval v sluhovni, kde si dvojica strihla viac ako hodinové číslo, pričom vyšportovaný tréner neustále spriadal nové stratégie, viacerí ľudia nad akýmkoľvek pokračovaním vzťahu len neveriacky krútili hlavami. Hrdličky však i po odchode zo šou dokazujú, že si stále majú čo povedať, ba čo viac, postupne sa pokúšajú vzájomne prepliesť svoje životy.

Bohatý ex-farmár sa na sociálnej sieti na rovinu prihovoril k tým, ktorí ho aj s Mirkou bez váhania zavrhli. ,,Navzdory stupídnym rečiam a komentom, hejtom a zlomyseľnosti, my si kráčame pekne ďalej s úsmevom na tvári v ústrety osudu. Slabí ľudia oplácajú, silní ľudia odpúšťajú a tí múdri? Tí múdri proste ignorujú,” Jurkovič okomentoval spoločné fotografie, naznačujúce, že sú si s brunetkou čoraz bližší.

Mirka Matej Farma Matej smerom k drahej polovičke nešetrí chválou a otvorene priznáva, že je zamilovaný. ,,Pre mňa ako osobu si tam bola najbližší a najdôležitejší človek. Bola si môj hromozvod na problémy, taký malý uzemňovač nepokoja a nervov. Našiel som v tebe oporu, porozumenie a hlavne to, čo druhým tak nedáva spávať, a to lásku,” vyznal sa pri spomienkach na Farmu. Po týchto tvrdeniach sa skutočne zdá, že v žiadnom prípade nešlo len o falošný rozmar, aký by bol súčasťou zamotaných taktík v rámci drsnej hry.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Matej s Mirkou po Farme

matej jurkovič instagram

Zdroj|Foto: Instagram/matej.jurkovic.official