Televízia Doma odštartovala jednu z ďalších úspešných telenoviel, ktorá má svojich fanúšikov po celom svete. Reč je o romantickej snímke S hlavou v oblakoch, kde hlavných aktérov stvárňujú herci Can Yaman a Demet Özdemir – tí sa podľa všetkého zamilovali aj v reálnom živote. 

Nie je ničím nezvyčajným, že medzi hercami v romantických projektoch preskočí iskra. Podľa talianskeho celebritného odborníka Alessanda Rosicu sa tak malo stať aj medzi seriálovými Sanem a Canom.

,,Can a Demet neboli len priatelia, ako to celé roky deklarovali v tlači, ale boli skutočným párom,“ informoval na sociálnych sieťach expert koncom minulého roka.

Dvojica sa stretla v roku 2018 počas nakrúcania seriálu S hlavou v oblakoch, kde zafungovala chémia aj mimo ich hereckých výkonov. Avšak po dokončení filmovania mali v ich vzťahu nastať problémy.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Manažéri im z profesionálnych dôvodov neodporúčali aby na verejnosti vystupovali ako pár, tak lásku prežívali v tajnosti s jej vzostupmi aj pádmi asi 2 roky, kým sa Can nerozhodol venovať filmovej kariére,“ píše na Instagrame Alessandro, ktorý sa domnieva, že za rozchod sčasti môže bujarý životný štýl fešného bruneta. Nebol totiž v súlade s eticko-náboženskými predstavami rodiny pôvabnej Demet.

Zdroj: albawaba.com, Instagram/investigatorsocialofficial | Foto: Instagram/erkenci.kus, markiza.sk