Kto by to bol povedal, že románik medzi Rebekou Hlavatou a Henrichom Kuľkom dostane po ukončení Farmy 12 reálne kontúry. Hoci je pravda, že východniar už na statku tvrdil, že mu modrooká kráska pekne poplietla hlavu, ona vzťah s ním za bránami statku veľmi ružovo nevidela.

Dvojica sa už počas vianočných sviatkov spoločne ukazovala na verejnosti, pričom zábery z viac či menej romantických chvíľ neváhala zverejňovať ani na sociálnych sieťach. Po otázkach, či tvoria pár, však zatiaľ ani raz neprišla priama odpoveď “áno”.

Aktuálne trávia Rebi a Heňo opäť čas bok po boku, kedy sa neváhajú pusinkovať či oslovovať “láska”. Najnovšie sa dokonca atraktívna exfarmárka rozhodla na svoj profil po prvýkrát zavesiť ich fotografiu, ku ktorej doložila síce stručné, avšak veľavravné srdiečko.

Následne sa pri danom obrázku nakopilo desiatky rovnakých emotikonov a komentárov, vyjadrujúcich radosť zo vzájomnej náklonnosti dvoch mladých ľudí. Fanúšikovia zaľúbencom odkazujú, že sú spolu zlatí a tvoria naozaj krásny pár, s čím treba iba súhlasiť! :)

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/rebihlavata, farma.markiza