Žeby sa z milostného trojuholníka stal štvoruholník? Priateľský vzťah kontroverznej Giuliany Santi s pracovitým Šimonom Koleňom už od začiatku šou sprevádzajú city nežnej Alex Minárikovej. Avšak, zdá sa, že do klubu „zaľúbencov“ sa pomaly pridáva aj ďalší účinkujúci.

Nasvedčuje tomu rozhovor medzi moderátorom Marekom Fašiangom a výrazným Filipom „Fifqom“ Jánošom. Ten pred duelom priznal, že hoci spočiatku mladú študentku s podrezaným jazykom nemal veľmi „v láske“, dnes je to už medzi nimi úplne inak.

„Ja keď som ju videl prvýkrát, tak som si hovoril, že ja tu nechcem byť ani. Takže ako na ňu som zmenil názor, že úplne najviac, ako sa dá,“ uviedol zmätený YouTuber, pričom nedokázal skryť začervenanie v tvári.

Filipove rozpaky si ihneď všimol aj samotný moderátor, a tak mu Fašiang neváhal položiť otázku, kto je človekom, pre ktorého bude v aréne bojovať. „Tak Giulka isto. Chce, aby som sa vrátil, už mi hovorila, že si je istá, že sa vrátim, takže ju nemôžem sklamať,“ priznal Filip a následne sa vyjadril aj k dotykom a nežnostiam medzi Santi a Šimonom.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

„Je to také zvláštne medzi nimi,“ farmár neskrýval svoj údiv a napriek tomu, že sa spočiatku tváril, že mu blízkosť Giuliany k druhému farmárovi nevadí a v podstate sú všetci traja kamaráti, nakoniec priznal, že určitý druh žiarlivosti predsa len pociťuje. „Čo mi vadí je, že nemôžeme ísť spolu do spovednice, lebo chce tráviť večer čas s ním,“ zakončil danú otázku. Zdá sa, že na statku bude čoskoro ešte poriadne horúco!

Zdroj/Foto: voyo.markiza.sk, instagram/farma.markiza