Mladá speváčka Leona Šenková bola v roku 2009 účastníčkou speváckej súťaže Československo hľadá SuperStar. Umelkyňa je dnes mamičkou s plnšími tvarmi, no na svoju postavu je patrične hrdá. Možno až príliš…

Exsuperstáristka síce spevácku súťaž nevyhrala, no má aj iné úspechy- umiestnila sa na prvom mieste v súťaži Miss Krivka. Za plnšiu postavu sa rozhodne nehanbí, o čom svedčia aj fotografie, ktoré nedávno pridala na sociálnu sieť Instagram. Na prvej sa hrdo pýši extrémne veľkým výstrihom, ktorý sa nedá označiť inak, ako odvážny. A čo druhá a tretia fotografia? Tie ukazujú ešte podstatne viac!

 

Na druhej snímke pózuje hudobníčka vo veľmi krátkych šatách, ktoré viac odhaľujú ako zahaľujú. Exsuperstáristka chcela zjavne pôsobiť vyzývavo, no povedzme si úprimne, táto fotografia nie je veľmi podarená a jej postave rozhodne nelichotí. Naozaj sa takéto zábery hodia k statusu mamičky?

 

Foto: Facebook, Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Dominika S.
Som beznádejná milovníčka módy, varenia, cestovania a mačiek. No mojom najväčšou láskou je písanie vo všetkých rôznych formách- od čarbania do zápisníka až po blogovanie na internete. Rada inšpirujem a takisto sa rada nechávam inšpirovať.