Barbara Haščáková vstala z “mŕtvych”. Postaral sa o to Andrej Bičan v šou “Tvoja tvár znie povedome”, kde opäť raz všetkým potrápil bránice.

Slovenská popová princezná 90. rokov včera zažila svoj veľký comeback. Avšak nie až tak ona samotná ako jej najväčší hit “Sen”, ktorý sa objavil v šou Tvoja tvár znie povedome. Barbara Haščáková môže za pripomenutie sa divákom poďakovať zabávačovi a moderátorovi Andrejovi Bičanovi, ktorého vystúpenia sú vždy zárukou niekoľko minútového smiechu. Inak tomu nebolo ani včera. Už prvé sekundy naznačovali, že o zábavu bude postarané. Veď pohľad na Andreja v červených minišatách, hnedej parochni a s naivným výrazom nemohol nechať kamennú žiadnu tvár. To ale nebolo všetko, Bičan totiž nepobavil len svojím výzorom 50-ročnej pani a prevedením “Sna”, ale aj dokonalou čerešničkou na záver. Andrejko nám zabudol text! :D

bic2

Dal do toho cele ❤❤❤ @andrejbican #tvmarkiza #yourfacesoundsfamiliar #yfsf #barbarahascakova

A post shared by Tvoja tvár znie povedome (@tvoja_tvar_znie_povedome) on

Andrej Bičan ako Barbara Haščáková v Tvoja tvár znie povedome

Foto: Facebook, Instagram, YouTube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Slavka
Jej revír je kultúra, jej tempo je vražedné. Jej protivníci – speváci, herci a iné slovenské celebritky :). Nasadená 24 hodín denne, to je naša Slávka, nie je nik, kto by ju nemal rád. Spovedá rôzne osobnosti kultúry, najmä hudby a píše o všetkom, čo sa umením dá nazvať, ale aj o rôznych iných témach.