1. jún je špeciálny sviatok pre všetky detváky, ktoré očakávajú, že dostanú nejakú sladkosť, prípadne sa ulejú zo školy. Pre prominentný pár Cifra & Ostrihoňová je MDD taktiež obzvlášť magický- už je to totiž 8 rokov, čo išli na prvé spoločné rande a dvojročnica, odkedy pokľakol známy moderátor pred svoju nastávajúcu a požiadal ju o ruku!

Obľúbené tváre slovenského šoubiznisu si na svoje výročie zaspomínali aj na Instagrame, kde si navzájom vymenili láskyplné vyznania. Za dôležitý miľník v ich spoločnej ceste životom považujú svadbu, no nezabúdajú ani na deň, kedy sa to všetko medzi nimi začalo. ,,Takto pred ôsmimi rokmi sme šli na prvé rande a v priehradke auta mi nechal kinderko, kedže bol Deň detí. Takto pred dvomi rokmi ma na istom mieste čakal s prsteňom,“ romanticky spomína nevesta na kľúčové okamihy ich životov.

,,Nikdy nezabudnem na svadobný deň, ale navždy budem nosiť v srdci aj deň, keď som s mojou už ženou išiel na prvé rande. Bolo to na deň detí presne pred 8. rokmi. Chcel som byť originálny čaládo, tak sme šli do Slovenského národného Múzea. Bolo zatvorené a tak sme skončili v parku,“ priznal Sajfa o prvej schôdzke s jeho prekrásnou polovičkou.

Dvojica svoju lásku spečatila v septembri minulého roka a magické „áno“ si povedali pod holým nebom v priestoroch kaštieľa Chateau Herálec v Českej republike. Navyše, keby nebolo ich veselice, pravdepodobne by Viktor Vincze nezbalil Adelu Banášovú! :)

matej sajfa cifra a veronika ostrihonova

Zdroj/Foto: Instagram