Bývalá hviezda zo šou Superstar Markéta Konvičková len prednedávnom poriadne zaskočila verejnosť odhalením o tom, že bojuje so vzácnym typom rakoviny, ktorá postihla jej ženskú oblasť. Mladá speváčka si tak prešla nepredstaviteľným peklom, no dnes má opäť dôvod na úsmev!

Výborná kamarátka speváčky Moniky Bagárovej bola ešte donedávna terčom nechutného posmechu kvôli spuchnutej tvári a zvláštnemu výzoru. Po nekonečných atakoch zo strany pobúrených fanúšikov sa tak Markéta rozhodla vyjsť s pravdou von, čím hejterov totálne odstavila.

marketa konvičková

Krásna totiž verejne priznala vzácne nádorové ochorenie, kvôli ktorému si vytrpela viac než dosť. Okrem absolvovania zaťažujúcej liečby sa blondínka musela vyrovnávať s nežiadúcimi zmenami výzoru či stratou vlasov, na aké nejedna žena nedá dopustiť, pričom tým, že sa začala otvorene deliť o celý priebeh choroby, neprajníkov absolútne umlčala.

Úžasná novinka

Najnovšie však Konvičková prišla s nádhernou správou, keďže jej bola poskytnutá nezištná pomoc. Speváčka získala dokonale krásnu parochňu od neziskovej organizácie v spolupráci s vychyteným českým salónom. Práve to ju potešilo a motivovalo natoľko, že sa rozhodla zanechať ľuďom jasný odkaz.

,,Snáď týmto dodám odvahu ostatným, pretože je dôležité mať sa rád a nebáť sa zatočiť so životom. Nevymýšľajte, prosím, dôvody, prečo to nejde. Všetko ide a všetko dáme! Buďme jeden tím a nesúďme stále druhých,” vyznala sa Markéta, uvedomujúc si, že vlasy sú pre každú dámu korunou krásy, ktorá dodáva potrebné sebavedomie a pocit komfortu.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

marketa konvičkova

Zdroj|Foto: Instagram/marketakonvickova