Koncom októbra zaplavila slovenské médiá šokujúca správa o autonehode politika Borisa Kollára a missky Miroslavy Fabušovej, pričom obidvaja hlavní aktéri skončili v nemocnici. Vážne zranenia spôsobili, že bol líder hnutia Sme rodina odkázaný na pomoc najbližších a na hlave si dlhú dobu niesol opornú kovovú konštrukciu – teraz nastal prvý výraznejší zvrat.

11-násobný otecko sa neváhal ozývať ešte počas hospitalizácie na lôžku, odkiaľ sa po neobjasnených nedorozumeniach so sestričkami odobral do domácej liečby. Od havárie ubehli tri mesiace a Kollár sa konečne pochválil niečím, čo mu bezpochyby zvýšilo kvalitu života.

boris kollár

Ťažká konštrukcia na hlave, ktorej úlohou bolo pomaličky naprávať zlomený stavec a poskytovať pacientovi podpornú statiku, je dole! Zdá sa teda, že sa predsedovi parlamentu predsa len podarilo dostať z najhoršieho vonku bez toho, aby boli na ňom badateľné závažnejšie trvalé následky.

Ústavný činiteľ si neváhal na pamiatku zhotoviť fotografiu, kde sa s medicínskou pomôckou v ruke spokojne usmieva. Video príhovory s Borisom Kollárom a veľkým kovovým predmetom na jeho hlave sú tak už minulosťou!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

boris kollar

Zdroj|Foto: Instagram/Kollarboris