Známa slovenská kráska sa pred pár dňami pochválila priam neuveriteľnou premenou, kedy sa jej v priebehu jediného roka podarilo zhodiť úžasných 30 kilogramov. Herečka totiž po pôrode bojovala s nadváhou, ktorá sa odzrkadlila na jej celkovom zovňajšku – dnes je ale populárna mamička v životnej forme!

Monika Horváthová sa preslávila ako hviezda jojkárskeho seriálu Pravá Tvár, kde stvárnila hlavnú hrdinku Viki. Odvtedy sa na televíznych obrazovkách sem tam mihla ako epizódna postava, avšak v lete minulého roku zamenila kariérne povinnosti za materské.

horvathovaKrátko po narodení dcérky s nádherným menom Melánia ale brunetka zápasila s kilami navyše, ktoré jej na kráse veľmi nepridávali. Sympatická herečka sa preto rozhodla na postavičke snov poriadne zamakať, čo sa jej nakoniec aj podarilo – Monika na to dokonca potrebovala len necelý rok.

Mladá jojkárka sa tak na Instagrame pochválila parádnou premenou, aká by mohla nejednu čerstvú maminu dokonale inšpirovať. Horváthová prostredníctvom dvoch záberov ukázala, že i popri bábätku sa dá dokázať i nemožné – fotka pred chudnutím a po chudnutí doslova vyráža dych!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Monika Horváthová po pôrode a dnes

horvathova

Zdroj/Foto: Mon.horvath