Bývalá exspajska, dnes dokonalá matka, podnikateľka a manželka slávneho futbalistu, vyzerá dokonale. Dokonca až tak, že keď sa pozrieme do chladničky na posledné sviatočné koláče, hneď nás pochytia výčitky. Stiahneme brucho, urobíme tri drepy a vzdycháme nad nespravodlivosťou bijúcou do očí. Victoria rozhodne nevyzerá na to, že by niekedy vôbec rodila, a to dokonca štyrikrát! Ako sa nám však podarilo zistiť, módna ikona za svoju dokonalú postavu nevďačí len génom, ale aj tvrdej disciplíne.

Aj na dovolenke, ktorú sympatická rodinka trávi na Maledivách, naďalej dodržiava prísnu nízkokalorickú diétu. Pri odchode sa uistila, či bude mať dostatok „vyhovujúcich“ potravín. Väčšina ľudí pritom dovolenku berie ako možnosť odviazať sa, zabudnúť na diéty a vyskúšať nové druhy jedál. Victoria však medzi nich rozhodne nepatrí a pevne sa drží predsavzatia, že nedá do úst nič, čo má kalórie navyše.

Môžeme jej i naďalej v tichosti závidieť, zatiaľ čo sa budeme napchávať zákuskami alebo nás rovnako môže inšpirovať k zmene. Dúfame však, že nie až k tak radikálnej.

Novoročný pozdrav z dovolenky :-)

Kisses on New Years Day x VB

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on

Vyzerá dokonale, vrr!

Túto fotku si môžeme vysvetliť hocijako :-)

Cheeky! Kisses from Miami X VB

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on

 

Kisses from China! 🇨🇳 x VB

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on

 

Foto: Instagram, hqpictures.net

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Michaela G.
Som odchovaná na poctivej oravskej slanine, no presadila som sa k Nitre. Písanie ma fascinovalo od detských čias Brava, som autorkou ženských románov.:-)