Hovorí sa, že hudba lieči a je tým najlepším doktorom pre ľudskú dušu. Každá pieseň má pre človeka rôzny význam a ak sa započúvate do melódie, vyvolá vo vás isté emócie, spomienky, dokáže vám zmeniť náladu, inšpiruje vás.

Skúste si zapnúť nejakú veselú a energickú pieseň a zavrite oči. Cítite ten rytmus? Skladba vás doslova núti k pohybu. Nebráňte sa mu, pretože aj on dokáže liečiť!

Vytancujte zo seba stres

Mali ste stresujúci deň, nič sa vám nedarí a vaša nálada je úplne na bode mrazu? Tanec to napraví, ale samozrejme, nejde to nasilu. Pustite si pieseň a chvíľu len tak počúvajte. Odrazu pocítite, ako sa pomaličky uvoľňujete, stres odchádza a hudba vás láka k tancu. Tak to má byť, nebráňte sa tomu! Robte čo cítite, robte čo chcete. Skáčte, metajte rukami a nohami, vrieskajte, žite.

Šťastná a plná energie vďaka hudbe

Každý pohyb vo vás vyvoláva endorfíny – hormóny šťastia. Ľudia, ktorí športujú alebo cvičia, sú zvyčajne plní energie, majú viac síl a samozrejme aj lepšiu náladu. Nie každý však má toľko odhodlania alebo času, aby sa aktívne venoval športu. Tanec je jednoduchšie a oveľa príjemnejšie riešenie. Tak sa len hýbte a uvidíte, že budete celá žiariť.

Postavička ako lusk

Je samozrejmé, že pri tanci dostáva tak trošku zabrať aj vaše telo. Možno by ste sa čudovali, no tento variant cvičenia je omnoho lepší, ako mechanické zdvíhanie činiek. Pri tanci sa totiž nemusíte do ničoho nútiť, nemusíte si počítať koľko sed – ľahov ste spravili a koľko ich ešte musíte spraviť, nemusíte ani zabehnúť 10 kilometrov. Jednoducho sa len hýbete tak ako chcete, ako vás to baví a robí šťastnou. Ach, ako jednoducho sa dá dosiahnuť se*y postava. Však? :)

Buďte nádherná

Verte či nie, odteraz sa za vami otočí nejeden chlap. A to nemusíte byť žiadna top modelka! Tá energia a radosť, ktorá z vás bude vyžarovať, chlapov priťahuje viac ako kilo mejkapu na vašej tvári.