Tohtoročný Český Slavík sa niesol vo veľmi nepriateľskom duchu, za čo môže raper Řezník, vlastným menom Martin Pohl. Ten sa po prevzatí ceny za hip hop & rap rozhodol namiesto ďakovnej reči predviesť kontroverzný monológ.

Po rokoch sa na obrazovky TV Nova vrátila spevácka anketa Český Slavík. Večer plný známych umelcov a oslavy hudby narušila kritika tamojšej scény. ,,Úprimne som mal veľkú radosť, keď táto anketa skončila, a dúfal som, že už sa nebude obnovovať. Česká pop music je už roky na úplnom dne, nekopíruje zahraničné trendy, a keď si občas naladím v aute rádio, urobí sa mi fyzicky zle,“ povedal na pódiu so soškou v ruke raper Řezník.

Pohl taktiež označil Českého Slávika za irelevantné udeľovanie cien. ,,Toto je taký rebríček toho, čo počúvajú ženské 50 až 60 plus. U nás sú šikovní progresívni umelci, ale tí v tejto sále nesedia,“ nechal sa počuť hudobník, do ktorého sa v ten večer pustila porotkyňa SuperStar Monika Bagárová.

,,Chcela by som konkrétne k pánovi Řezníkovi. Podľa mňa ste zhnitá plesnivá osoba, ktorá sa schováva pod maskou a nemá odvahu ukázať svoju tvár, no nevidím sa, nechceme vás stretávať,“ uviedla na margo muža v maske lebky a vzdala kolegom v publiku hold. Žiaľ, všetko nasvedčuje tomu, že týmto to neskončilo.

Sympatizanti Martina začali kontaktovať populárnu brunetu. ,,Našlo sa aj pár vyhrážok od fanúšikov pána nemenovaného. Predávam polícii,“ avizovala na Instagrame mamička ročnej Rumie. ,,Nemám chuť ani potrebu dnešok ďalej riešiť a už vôbec nie tohto človeka nejakým spôsobom ďalej rozoberať. Zabojovala som za nás všetkých v ten daný moment a povedala svoj názor. Jeho tvorbu nepoznám a ani ma nezaujíma. Zhodnotila som jeho výstup, jeho chovanie. Tím to pre mňa skončilo,“ dodala.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Foto/Zdroj: TV Nova, YouTube – Vystřiženo Sečteno, Instagram/bagarovamonika