Mal normálne detstvo ako všetci jeho rovesníci, no keď sa dostal na strednú školu, nechal si v sprievode svojej mamy prepichnúť ucho. Náušnica, ktorá Trevora zdobila, sa mu veľmi páčila, no po pár mesiacoch zacítil v mieste prepichnutia malú hrčku.

Aj keď tomu zo začiatku vôbec nevenoval pozornosť, všetko sa zmenilo v momente, keď si už náušnicu nevedel dať do ucha vôbec. Hrčka zrazu nabrala nevídaný rozmer a keď bola približne vo veľkosti žuvačky, lekári zistili, že sa mu v uchu vytvoril keloid.

Keloid je abnormálne jazvové tkanivo, ktoré neustále rastie, pretože si ,,myslí”, že je na mieste aj naďalej rana. Útvar sa dá odstrániť operatívne a práve z tohto dôvodu si ho nechal mladík vyrezať. Aj keď sa po operácií zdalo, že problém navždy zmizol, po roku sa opäť všetko vrátilo do starých koľají a keloid, tento raz vo veľkosti palca, si nechal po druhýkrát odstrániť. Napriek tomu, že si Trevor prešiel skutočne nepríjemnou skúsenosťou, dostal priam šialený až hlúpy nápad. V trúfalosti si nechal prepichnúť aj druhé ucho, avšak približne rok a pol na to si všimol, že sa mu útvar vracia, no bol omnoho väčší ako doteraz.

Keloidy boli také obrovské, že mu uši začali prevísať a on kvôli nepríjemným pohľadom okolia stratil akúkoľvek chuť na vychádzanie z domu. V poslednej práci mu povedali, že jeho uši všetkých rozptyľujú a o dievčatá sa už ani nesnaží, pretože stratil všetku sebadôveru. Po poslednej plastickej operácií sa mu však absolútne zmenil život a je opäť šťastný. Momentálne to vyzerá tak, že sa Trevor nepríjemných výrastkov navždy zbavil.

Zdroj: eonline.com | Foto/Video: Youtube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.