O začínajúcom „politikovi“ sme vám už čo-to napísali, ale jemu zrejme stále nestačí. Martina neodradí nijaká kritika, na svoj facebookový profil neustále prispieva nové statusy a fotky. Odozva je rôzna, väčšina Slovenska nad ním len krúti hlavou, avšak ako sa zdá, svojich skalných fanúšikov skutočne má! Že netušíte, kto to môže byť?

Ficova taktika spočívala v opantávaní staršej časti národa a síce sme sa najprv čudovali, no teraz vidíme, že postup to bol účinný. Žeby Róbert našiel v Martinovi nasledovateľa? Rozdávanie kvetov dôchodkyne potešilo natoľko, že ho rady podporili aj v jeho politickej kariére. Martin Jakubec sa od začiatku prezentoval podobne. S radosťou využil fakt, že starí ľudia ho mali zafixovaného ako obľúbeného šlágrového speváka a podporu od nich rád prezentuje aj na sociálnych sieťach. Ako sme už spomenuli, nie je priekopníkom tejto taktiky a väčšina ľudí sa chodí na jeho profil len zasmiať. Jakubecova obhajoba býva obyčajne ešte zábavnejšia než jeho príspevky, darmo, je to šoumen.

1

Martin pridal na Facebook dve fotografie s popisom:

„Tie moje dievčatá ma proste zbožňujú tak, ako ja ne. Ďakujem Vám milé ženy že ma ochraňujete, modlíte sa za mňa, varíte mi, podporujete ma, akceptujete moje názory a postoje k politike, milujete moju hudbu a piesne, tolerujete ma ako nového mladého politika, ktorí sa Vám venuje už viac ako 12 rokov a Vy to veľmi dobre viete. A bude to ešte intenzívnejšie z pozície verejnej osoby, kandidáta na predsedu BSK a následne v komunálnych voľbách 2018. Som Váš, som s Vami. Ďakujem za dôveru.“

jakubec

Jeho kritici na seba nenechali dlho čakať a hneď sa do ,,politika“ pustili. Kým mu jeden radil, koľko percent babičiek by mohol ukradnúť pánovi premiérovi, ďalší sa mu posmievali. Okrem iného padli aj vyjadrenia, že teraz môže do politiky už vstúpiť každý magor alebo že Jakubec nemá politickú stranu, no iba klub dôchodcov. To už sám Martin nevydržal, a do kritika sa obul s radou, aby si naštudoval jeho voličskú základňu. Svoje tvrdenie podložil fotografiou so štyrmi mladými dievčatami. Akosi však k tomu zabudol dodať, že slečny nemajú s podporou jeho politiky nič spoločné. Sú to tanečníčky, ktoré mu robili komparz v klipe „Dupni nato“ a veríme, že nie zadarmo.

mlade

Nuž, čo dodať? Snáď iba…  :-)

Foto/Zdroj: Facebook, Giphy