Ako už iste viete, všetci súťažiaci Farmy X sú pekne doma, odkiaľ sledujú, ako sa pred kamerami vyvíjajú ich osudy, pričom tí “vypadnutí” už môžu pokojne brázdiť sociálne siete. Jednou z najaktívnejších je určite kráska, ktorá pred pár dňami podstúpila estetický zákrok.

Zrejme každý divák TV Markíza si všimol, že blondínka Karin z Farmy X si k svojím perám dopomohla. Kým niektorým sa jej napichané ústa páčia, iní si z nich uťahujú a dievčatá, ako je aj prostoreká Bystričanka, odsudzujú. Do druhej skupiny určite nepatrí známa Karinina spolubojovníčka zo statku, ktorá sa taktiež rozhodla pre rovnakú zmenu vizáže.

Karin Dvorakova

Reč je o Lívii Chvostíkovej. Plavovláska z Považskej Bystrice okamžite po príchode z Farmy podstúpila radikálny krok – zo svojej tváre si nechala odstrániť viditeľné znameinko. Avšak k úplnej spokojnosti jej to zrejme nepomohlo. Krátko nato totiž Lili absolvovala ďalší zákrok a ako už zrejme tušíte, išlo práve už o spomínané zväčšenie pier.

Livia Chvostikova

Po tom, ako si fanúšikovia všimli zmenu exfarmárkinej tváre, ju zrejme zaplavili správami, nakoľko sa ohľadom zväčšenia pier vyjadrila na svojom Instagrame aj ona sama, keď tento zákrok potvrdila. Ako sa vám teraz nová Lili páči? Dajte nám vedieť do komentárov na Facebooku!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Livia Chvostikova

Zdroj: Instagram/livustek | Foto: Instagram/livustek, farma2018_official

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Brumka
Nie som žiadna spiritualistka Silvia Š, ale razím si niekoľko teórií: 1. Každý si je strojcom vlastného šťastia. 2. Čo dáš, sa ti vráti. 3. Kde je vôľa, tam je cesta. 4. Ak niečo veľmi chceš, splní sa ti to. Aj vďaka tomu si žijem svoj sen a prajem to každému. Občas ma však z neho prebudí faloš a nespravodlivosť, ktorá vládne svetu, ale taký je život :)