Milujú ju ľudia po celom svete, no jej srdce patrí iba jednému mužovi. Speváčka Adele oslávila so svojim dlhoročným partnerom Simonom Koneckim piate výročie vzťahu, práve počas koncertu v Nashville. A že si pre ňu prichystal poriadne prekvapenie!

Celebrity svetového mena si na svojich koncertoch pravidelne prichystajú pre svojich fanúšikov veľké prekvapenia. Inak tomu nebolo ani na vystúpení speváčky Adele, ktorej ,,finále” sprevádzalo úžasné číslo s bielymi konfetami, ktoré speváčka vlastnoručne popísala slovami vďaky: ,,Ďakujeme, že ste prišli” či úryvkami z vlastných skladieb. Tentokrát sa však jej muž Simon Konecki postaral o poriadne prekvapenie, keď biele konfety zmiešal s ružovými, na ktoré napísal svojej manželke slová plné lásky. Konfety, ktoré boli ozdobené frázami, ako ,,Šťastné výročie!!”, ,,Milujem ťa” alebo ,,Ty si môj anjel” Adele prekvapili, pretože začali pršať ku koncu skladby ,,Rolling In The Deep”. Tomu hovoríme prekvapenie večera! :)

a4 a3 a1

Video: Youtube | Foto: Twitter

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Diana
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Okrem toho miluje svojho psa, rockovú kapelu, v ktorej spieva, číta starú anglickú literatúru a zaujíma sa o všetko podstatné i nepodstatné. :)