Obľúbený idol Marek Fašiang sa pred pár dňami pochválil šteklivou aktivitou, kedy sa rovno uprostred Tatier predviedol len v Adamovom rúchu. Pri kúpaní v horskom potoku ho “cvakla” priateľka Terezka, zrejme nevediac, že netypická záľuba slovenského herca v obnažovaní sa v chránenej oblasti môže mať nepeknú dohru.

Skúsení turisti aj ochranári sú si plne vedomí toho, že akékoľvek činnosti spojené s horskými vodami v rámci Vysokých či Nízkych Tatier sú prísne zakázané, pričom môžu byť vysoko sankciované.

tatry

Mnohých preto mohol príspevok veterinára Tomáša z markizáckych Oteckov nemilo prekvapiť, obzvlášť keď sa provokatívnym záberom pochválil aj na sociálnej sieti. Marek síce svojimi vypracovanými krivkami bezpochyby ženskému publiku ulahodil, no po pár dňoch sa musel obhajovať. (Zábery nahého Mareka Fašianga si môžete pozrieť —TU—)

Marek fašiang priatelka

„Viem o tom, že kúpanie v Tatrách je zakázané. Išlo však o súkromný pozemok a mali sme to dovolené. Tiež sme teda vedeli, že je to uzavretý priestor, kde nás nikto nemôže vidieť,“ seriálový hrdina uviedol pre Nový čas, no ani tieto slová ochranárov neuspokojili. „Ak ide o tretí stupeň ochrany vlastníka a správcu toku, nemala by tam mať verejnosť voľný prístup. Ak je vlastník nejakého potôčika a chodí tam verejnosť, nie je to v poriadku,“ rázne sa ohradil riaditeľ TANAP-u Pavol Majko.

„Vôbec neviem, či má potom kompetenciu to delegovať návštevníkovi alebo verejnosti. To, čo má dovolené vlastník alebo spoluvlastník, takéto právo nemá radový občan, ten tam nemá čo robiť. Takéto niečo v Tatranskom parku oficiálne nie je a asi by to bolo v rozpore so zákonom,“ myslí si Majko, dodávajúc, že len za obyčajné omočenie chodidiel hrozí občanom pokuta až do výšky niekoľkých stoviek eur.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Marek Fašiang Tatry

Zdroj: Cas.sk | Foto: Instagram/Marekfasiang