V týchto dňoch všetci nadšenci slávnej markizáckej reality show žijú len brutálnym farmárskym konfliktom, kedy si v poriadnom nepomere zmerali sily západniar Matej Jurkovič s východniarom Rasťom Mojsejom. Svalnatý fešák z Bratislavy za tvrdé fyzické napadnutie schytal okamžitého “padáka”, pričom jeho správanie mimo kamier tiež vyvoláva určité nejasnosti.

O nechutnom farmárskom incidente sa toho už stihlo popísať viac než dosť. Verejnosť bola na mimoriadnu kauzu v malebnej usadlosti upozornená takmer tri týždne pred oficiálnym odvysielaním v televízii, čo, samozrejme, poriadne nadvihlo sledovanosť daného prenosu.

Farma

Hneď na druhý deň od reálneho strhnutia veľkej bitky sa hlavný aktér začal bez okolkov pretŕčať nielen na sociálnych sieťach, ale zapájal sa i do výletov s kamarátmi z Farmy. Oficiálny profil Mateja Jurkoviča je tak už niekoľko dní zaplavený fotografiami zo zábavných večierkov či výjazdov s ďalšími vypadnutými hviezdami reality show, a to ešte z doby, kedy sa konflikt pred kamerami stále neodohral.

Matej s Mirkou po Farme

V skutočnosti mohli diváci škaredý súboj dvoch namosúrených “titánov” sledovať len v utorok večer, a to i napriek tomu, že sebavedomý svalovec o sebe po celý čas dával vedieť nielen prostredníctvom internetu. Prísne pravidlá populárnej televíznej stanice však jasne hovoria o tom, že každý jeden farmár by sa mal až do odvysielania vyradenia zo šou zdržiavať akýchkoľvek prejavov naznačujúcich, že si už užíva pohodu v teple domova.

Hrubé porušenie zmluvy?

Keďže sa viacerým svedkom podarilo prichytiť bitkára na potulkách mestom, pričom i na Instagrame sa stal veľmi aktívnym prispievateľom, začali sa vynárať otázniky o tom, či takéto konanie neporušuje uzatvorenú dohodu medzi účinkujúcim a Markízou. K problematickým okolnostiam sa preto vyjadrili kompetentní z modro-žltej televízie, ktorí majú na Matejove konanie jasný pohľad.

„Farmári majú v zmluve, že by sa mali zdržiavať hlavne doma a nemali by byť aktívni na sociálnych sieťach, Matej je však špeciálny prípad, keďže o jeho útoku a následnom vyradení z hry sme ihneď verejne informovali,“ pre magazín Šarm objasnila situáciu PR manažérka Andrea Macáková.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Matej Jurkovič Farma

Zdroj: Sarm.pluska.sk | Foto: YouTube, Instagram/matej.jurkovic.official