Dominika Mirgová si v roku 2015 vzala za manžela priateľa Petra Zvolenského, s ktorým má 5-ročného synčeka. A hoci títo dvaja mladí ľudia fungujú vo vzťahu už dlhšiu dobu, čo ich postupne dostáva do stereotypu, našťastie sa ešte stále vedia navzájom prekvapiť. Napríklad na udeľovaní cien OTO Peťo vyslovil niečo, čo obľúbená interpretka vôbec nečakala.

Večer udeľovania cien OTO bol plný nádherných žien, ktoré možnosť vyštafírovať sa do dokonalosti využili naplno. Najviac však vynikala Dominika Mirgová – tá zvolila kráľovskú róbu, zvýrazňujúcu jej dokonalý dekolt, a účes so zopnutými vlasmi, čo nechalo vyniknúť jej mladučkú tvár. Aj to boli dôvody na početné komplimenty zo strany reportérky Nového Času, ktorá si manželov Zvolenských odchytila v priestoroch Slovenského národného divadla.

,,Žena ti skrásnela, omladla. Ako to robíš?” dostal otázku manžel obľúbenej interpretky. ,,Fú, neviem, ako to robím, ale je pekná veľmi,” tieto slová musel Peter svojej polovičke zopakovať ešte raz, keďže si Dominika nebola celkom istá, či počula dobre. Potom plavovláska vysvetlila dôvod, prečo ju tento kompliment jemne zaskočil.

,,Už mi to dlho nepovedal. Už je to taký zvyk – sme spolu 8 rokov a tým, že máme aj malého, tak už si myslím, že sme aj veľmi dobrí rodičia, sme dobrí kamaráti, sme manželia. Akože fungujeme stále rovnako a už je to teraz viacej o chápaní, porozumení. Takže už podľa mňa si nepotrebujeme hovoriť “Aha, ty dneska jak dobre vyzeráš!” a hovoriť si to stále, takže pre mňa to bolo dnes také výnimočné, keď ma pochválil, že vyzerám dobre,” v rozhovore uviedla nadšená speváčka.

Rozhovor s Dominikou a Petrom si môžete pozrieť — TU —

Zdroj: Nový Čas | Foto: Instagram/dominikamirgovaofficial/novycas