Hoci by sa mohlo zdať, že vyhlásená pandémia má na celý svet len negatívny dopad, práve krízové situácie dokážu zvnútra niektorých osôb vydolovať ľudskosť v najčistejšej podobe. Americká rodinka sa rozhodla nezištne pomôcť všetkým, ktorých počas prebiehajúceho revolučného obdobia postihla bieda či hlad – jej výnimočný počin vás chytí za srdce.

Američanka menom Terry si pre miestnych občanov pripravila priam neuveriteľné prekvapenie. Priamo pred domom založila bezplatnú špajzu, kde sa môže prísť ponúknuť každý, kto čelí vážnym ekonomickým problémom.

,,Máme otvorené 24 hodín denne, 7 dní v týždni, či prší alebo svieti slnko. Prosím zastavte sa, ak by ste niečo potrebovali, prípadne nás podporte, pokiaľ je to vo vašich možnostiach,” píše sa vo verejnom statuse novodobej hrdinky, ktorá spolu s najbližšími ponúkla všetkým spoluobčanom pomocnú ruku.

Obetavá família rozprestrela niekoľko rozsiahlych stánkov, ponúkajúcich sortiment rôzneho druhu. V mobilnej komore sa dajú objaviť ingrediencie bežnej spotreby, ako napríklad jedlo, nápoje, drogéria či hygienické potreby. Nádherné gesto je dokonalým náznakom toho, že to s dobrosrdečnosťou a veľkorysosťou v ľuďoch ani zďaleka nie je také kritické, ako sa na počiatku epidémie koronavírusu mohlo zdať.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj|Foto: Facebook/Terry Uribe Gall