Jakuba Petraníka si všetci pamätáme zo speváckej šou SuperStar, kde sa objavil ešte ako mladučký teenager. Pätnásť rokov po účasti v súťaži si dnes užíva spokojný život a harmonické spolužitie s partnerom Petrom, s ktorým chystá dôležitý krok, aký v slovenskom šoubiznise nemá obdoby!

Sympatický spevák Jakub Petraník je jedným z mála celebrít, otvorene sa priznávajúcich k opačnej orientácii. S priateľom sa pred verejnosťou vôbec neskrývajú a úprimné city si dávajú najavo už viac ako rok.

Jakub Petranik

Práve po tomto období obaja zaľúbenci zhodnotili, že nastal čas posunúť vzťah na vyššiu úroveň. A hoci slovenský zákonník svadbu partnerov rovnakého pohlavia neumožňuje, oni si predsa len našli spôsob, ako svoju lásku spečatiť. „Partner má brata, ktorý je šperkár a robí nádherné obrúčky. My sme sa s Peťkom dohodli, že keď nám to vydržalo rok a ja dúfam a verím, že nám to vydrží čo najdlhšie, snáď aj navždy…,” Jakub naznačil, že sa v rodinnom kruhu chystá netradičná ceremónia.

Známi fešáci si onedlho na znak vernosti a oddanosti vymenia obrúčky, pričom možno dôjde aj k pomyselnej “svadobnej” oslave. 31-ročný hudobník síce vraj romantickou dušou neoplýva, no z plánovanej udalosti má už teraz obrovskú radosť a s Petrom si vie predstaviť spoločnú budúcnosť.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

jakub pretraník

Zdroj: Topky.sk | Foto: Instagram/Jakubpetranik